"Oczami Am"
Obudziłam się nie zbyt wypoczęta ponieważ przez całą noc myślałam nad Niallem czemu on mi nic nie powiedział. Wstałam i poszłam wsiąść szybki prysznic po tym ubrałam moje dresy i szarą bluzę. Poszłam do kuchni był tam tylko Niall. Dobra okazja na pogadanie. Spojrzał na mnie jakby ducha zobaczył.
- Niall musimy pogadać. Powiedziałam i usiadłam obok nie go.
- Jasne, a o czym chcesz. Spytał jakby nie wiedział o co mi chodzi
- Dlaczego mi nie powiedziałeś, że za tydzień macie trasę koncertową do Francji tylko dowiedziałam się od przyjaciółek.
- Miałem ci powiedzieć, ale jakoś nie było czasu i przepraszam, że ci wcześniej nie powiedziałem.
- Nie przepraszaj tylko następnym razem mów mi od razu o takich rzeczach.
- Spoko siostra
- Muszę ci jeszcze coś powiedzieć.
- Wal
- Ja polecę z przyjaciółkami, a ty będziesz udawał, że mnie nie znasz, że każdy z was mnie nie zna ok tylko oto cię proszę.
- Jasne, ale czemu
- One nie mogą się dowiedzieć, że ty jesteś moim bratem i, że znam One Direction
- No dobra później pogadam z chłopakami i im wszystko powiem
- Dziękuję
- Nie ma sprawy. Odpowiedział po tej rozmowie zrobiłam sobie naleśniki i herbatę po czym wszystko pochłonęłam. Po 30min postanowiłam zadzwonić do Viki i powiedzieć, że lecę z nimi. Była szczęśliwa jak to usłyszała.
" Oczami Carli"
Jeszcze tylko dwa wf i do domu dzisiejszy dzień był koszmarny babka od fizyki się namnie uwzięła. Po 10min zabrzmiał dzwonek poszłam się przebrać i po 5min byłam gotowa weszłam na salę gimnastyczną po czym nauczycielka wf sprawdziła obecność po 10min graliśmy w kosza. Nie lubię grać w tego kosza bo jestem najniższą dziewczyną z klasy i ledwo co dorzucam do kosza jaka siara. Moja drużyna znów przegrała, ale dziewczyny z mojej drużyny nie były złe bo to tylko gra rozumiem jakby to były zawody to bym się chyba zapadła pod ziemię.
" Oczami Sam"
Odrazu po przebudzeniu wzięłam prysznic i zjadłam śniadanie. Po 30min zadzwoniłam po Em czy idzie zemną do centrum handlowego zgodziła się. Po 40min przyszła i po 20min byłyśmy na miejscu kupiłam trzy sukienki buty i pare spodni i spodenek do tego pare spodenek, a Em kupiła jedną sukienkę i buty. Po tym poszłyśmy do jakieś knajpki, żeby coś zjeść.
" Oczami Viki"
Nie wiem co robić jak się ubrać nudyy nie dawno wróciła Carli ze szkoły i od razu położyła się spać była padnięta. Po 30min zamówilam bilety i wynajęłam hotel na calutkie 5 dni. Wzięłam laptopa i obejrzałam pare durnych filmów. Około 22 położyłam się spać.
"NIE CAŁE 2 DNI DO WYJAZDU"
Wstałam z łóżka i o dziwo szybciutko się wyrobiłam bo byłam umówiona z mamą na zakupy przedwyjazdowe chciała zemną iść to jej pozwoliłam Carli poszła do szkoły. Podczas pobytu w centrum handlowym kupiłam sobie dwie piękne sukienki i czarny strój kąpielowy. Pożegnałam się z mamą bo ta szła już do pracy, a ja wróciłam do domu. Od czego by tu zacząć pomyślałam wyjęłam z szafy dużą walizkę i zaczęłam wkładać do niej potrzebne rzeczy do wyjazdu wreszcie zmęczona, położyłam się na lóżko i nastawiłam jeszcze tylko sobie budzik na dość wczesną godzinę ( wylot mamy o 18:00 ). Gdy tylko wstałam, obudziłam się pełna endorfin. Zrobiłam koło siebie dopakowując jeszcze rzeczy do walizki typu szczoteczki do zębów. Carli jeszcze śpi. Zeszłam na dół i zrobiłam sobie koktajl owocowy. Wzięłam trochę pieniędzy i udałam się jeszcze na drobne zakupy, związane z jedzeniem. Gdy wróciłam wybiła właśnie godzina wyjazdu z domu. Dziewczyny już czekały Sam, Em, Am i Carli. Zadzwoniłam więc po taksówkę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz